Pływanie: Dobry występ UKW na AMPiK

15 medali – to dorobek reprezentantów UKW, którzy 30 kwietnia brali udział w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w pływaniu. Zawody odbyły się w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW. Organizatorem był KU AZS UKW oraz CEKFiS.

Pozycje medalowe studentów UKW

Kobiety

Paulina Urbańska: 100 m st. dowolnym – 1. msc., 100 m st. zmiennym – 2. msc.
Tina Czapiewska: 100 m st. grzbietowym – 2. msc, 50 m st. grzbietowym – 3. msc.
Patrycja Bartoś: 50 m st. dowolnym – 2 msc.
Agata Nowak: 100 m st. dowolnym – 3. msc.

Mężczyźni

Tomasz Kosmalski: 50 m st. grzbietowym – 1. msc, 50 m st. motylkowym – 3. msc.
Krzysztof Żołnowski: 100 m st. grzbietowym – 1. msc., 100 m st. zmiennym – 1. Msc.
Łukasz Radziewicz: 100 m st. grzbietowym – 2 msc., 50 m st. grzbietowym – 3. msc.
Michał Pol: 100 m st. dowolnym – 2. msc.
Bartosz Drobniewski: 50 m st. dowolnym – 2. msc.

Michał Jeziorski: 50 m st. dowolnym – 3. msc.W klasyfikacji drużynowej nasi studenci, przygotowywani przez dr Mirosławę Cieślicką zajęli pierwsze miejsce. Natomiast nasze studentki, które trenują z mgr. Tomaszem Kowalikiem, stanęły na najniższym stopniu podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!