Wioślarstwo: Srebrny medal dla studentki UKW

Na torze regatowym w Bled (Słowenia) rozegrano w dniach 08-10 maja 2015 r. pierwsze tegoroczne zawody w cyklu Pucharu Świata w Wioślarstwie. Bardzo dobrze spisały sie w nich polskie osady, w tym studentka UKW Bydgoszcz Monika Ciaciuch, która startując w konkurencji czwórek podwójnych kobiet, zdobyła wraz z koleżankami z osady, drugie miejsce i srebrny medal.

Udany początek międzynarodowego sezonu to świetny prognostyk przed mającymi odbyć się na poznańskiej Malcie pod koniec maja, Mistrzostwami Europy i tegorocznymi Mistrzostwami Świata będącymi jednocześnie kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Sao Paulo.

Monika Ciaciuch studiuje w UKW Bydgoszcz logopedię na studiach II stopnia i na co dzień trenuje w Lotto Bydgostia.

Serdeczne gratulacje!