Reprezentant UKW na Akademickich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim

W tegorocznym mistrzostwach, które odbyły się w Jeleniej Górze udział wziął student naszego Uniwersytetu Daniel Lipiński (II rok WF). Zajął 31. miejsce w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn na 130 uczestników z czasem 00:14:16,09.

- Udział w Akademickich Mistrzostwach Polski zaliczam jak najbardziej do udanych. Sam start oraz co ważniejsze ukończenie bez upadków i problemów technicznych na trasie Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze zbudowanej przez Maję Włoszczowską był dla mnie ogromnym sukcesem. Nie udało się wywalczyć medalu, lecz poznałem swoje słabsze strony na bardzo trudnej technicznie i kondycyjnie trasie. Zdobyłem również nowe doświadczenie, które mam nadzieje zaowocuje w kolejnym roku, jeśli uczelnia stworzy drużynę, aby walczyć o klasyfikację uczelni – skomentował po zawodach Daniel Lipinski.