AZS UKW

Gala Sportu Akademickiego

Gala Sportu Akademickiego

24 października 2019 r. w Bydgoszczy odbędzie się Gala Sportu Akademickiego. Towarzyszyć jej będzie szereg istotnych wydarzeń.

Na uroczystości zapraszają prof. dr hab. Alojzy Nowak - Prezes Akademickiego Związku Sportowego i prof. dr hab. Jacek Woźny - Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Gala to wyjątkowe wydarzenie podsumowujące sukcesy sportowe i organizacyjne Akademickiego Związku Sportowego w minionym roku akademickim. W programie uroczystości zaplanowane jest wyróżnienie najlepszych uczelni i zawodników AZS, wręczenie nagród za Akademickie Mistrzostwa Polski i Europy 2018/2019 oraz za medale zimowej i letniej Uniwersjady. Gala Sportu Akademickiego to również oficjalna inauguracja sportowego roku akademickiego 2019/2020 oraz okazja do rozpoczęcia obchodów 50-lecia działalności Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który na zlecenie Zarządu Głównego AZS jest organizatorem wydarzenia.

Gala Sportu Akademickiego odbędzie się 24.10.2019 o godz. 18.00 w Operze Nova. Natomiast uroczyste, otwarte posiedzenie Zarządu Głównego AZS odbędzie się w piątek 25.10.2019 r. o godz. 10.00 w Sali Koncertowej Copernicanum UKW (ul. Kopernika 1).