AZS UKW

Newsy

Piłkarze UKW w półfinale AMP

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

Podium szczypiornistów na AMP

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

UKW na Terenowej Masakrze

7 czerwca na ternie LPKiW w Myślęcinku odbył się bieg terenowy z przeszkodami „Terenowa Masakra”. W zawodach startowali również zawodnicy UKW.

Worek medali lekkoatletów UKW

Iga Baumgart, Katarzyna Tunewicz, Mikołaj Urbanowski, Dawid Krzyżan oraz Tomasz Kochanowski zdobyli siedem medali na AMP w LA, które odbyły się w dniach 22-23 maja.

Judo: Mistrzostwo UKW

Strzelectwo: Trzy medale Anety Stankiewicz na AMP

W dniach 14-17 maja W Myślenicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Nasz UKW reprezentowała Aneta Stankiewicz która wywalczyła srebrny medal w ksp 60l, srebrny medal w KPN 40, brązowy medal w konkurencji 3x20.

Piłka ręczna: AZS UKW wygrywa półfinał AMP

Szczypiorniści AZS-u UKW Bydgoszcz wygrali półfinał Akademickich Mistrzostw Polski i w połowie czerwca udadzą się do stolicy walczyć o medale.

Półfinał AMP w koszykówce kobiet

W dniach 8-10 maja br w Poznaniu rozegrał się półfinał AMP w KOszykówce Kobiet. Organizatorem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego.W klasyfikacji końcowej nasz zespół uplasował się na VI miejsce.

Karate: Medal Mateusza Zarzeckiego na AMP

Za nami kolejne Akademickie Mistrzostwa Polski. Tym razem we Wrocławiu rywalizowali karatecy i studenci UKW zakończyli zawody z jednym medalem.