AZS UKW

Newsy

Pływanie: Dobry występ UKW na AMPiK

15 medali – to dorobek reprezentantów UKW, którzy 30 kwietnia brali udział w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w pływaniu. Zawody odbyły się w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW. Organizatorem był KU AZS UKW oraz CEKFiS.

Piłka ręczna: UKW wygrywa AMPiK

Piłkarze ręczni AZS-u UKW Bydgoszcz zajęli pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw. Turniej został rozegrany 28 kwietnia w hali CEKFiS-u UKW.

Biegi przełajowe: Medal Mikołaja Urbanowskiego na AMP

Reprezentacja studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które odbyły się w sobotę 11 kwietnia 2015 r. w Łodzi .

Wioślarstwo: Medale na AMP

Biegi przełajowe: Trzy medale na AMPiK

Bardzo dobrym wynikiem naszych studentów zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegach przełajowych. Nasi reprezentanci trzykrotnie stawali na podium.

V miejsce w półfinałach AMP w Tenisie Stołowym

W dniach 20-21 marca w Poznaniu rozegrany został półfinał AMP w Tenisie Stołowym. Studentki UKW zajęły w tym turnieju piąte miejsce. Organizatorem był Uniwersytet Przyrodniczy.

Futsal: Studentki UKW zagrają w finale

Reprezentacja UKW w futsalu kobiet wywalczyła awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski. W turnieju półfinałowym strefy A nasze studentki sprawiły ogromną niespodziankę, zajmując drugie miejsce.

V miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Futsalu

Reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zajęła piąte miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu.