Newsy

Student UKW na podium w karate

04 maja 2016

Drugie miejsce w karate WKF wywalczył Mariusz Migdalski podczas corocznych Akademickich Mistrzostw Polski. Uplasowanie się na tej pozycji zapewniła mu wygrana w kategorii kumite indywidualne mężczyzn - 84 kg.

czytaj całość…

Osada Moniki Ciaciuch wygrywa w PŚ w wioslarstwie

21 kwietnia 2016
czytaj całość

Monika Ciaciuch - studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - na podium Pucharu Świata w Wioślarstwie.

W dniach 15-17.04.2016 we włoskim Varese odbyły się pierwsze, tegoroczne regaty wioślarskie, rozgrywane w ramach Pucharu Świata. Doskonale zainaugurowała sezon studentka UKW w Bydgoszczy, Monika Ciaciuch, która startowała w tych regatach w reprezentacyjnej osadzie czwórki podwójnej kobiet i odniosła swe pierwsze pucharowe zwycięstwo. 

Przypomnijmy, że Monika - wraz z koleżankami z osady - zapewniła sobie już w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata kwalifikacje olimpijskie do Igrzysk w Rio 2016. "Trzymamy kciuki" za Monikę.

czytaj całość…

Trzy srebrne medale AMP w Ergometrze Wioślarskim dla UKW

13 kwietnia 2016

Trzy srebrne medale zdobyła reprezentacja wioślarek i wioślarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Ergometrze Wioślarskim rozegranych w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

czytaj całość…

KU AZS UKW
ul. Chodkiewicza 30 85-064 Bydgoszcz