Druga część obchodów 50-lecia AZS-u UKW

Serdecznie zapraszamy na drugą część obchodów jubileuszu 50-lecia Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Posiedzenie Zarządu Głównego AZS

Relacja z Gali Sportu Akademickiego

W czwartek, 24 października 2019 roku w Bydgoszczy odbyła się Gala Sportu Akademickiego. Uroczystość w Operze Nova była jednocześnie oficjalną inauguracją sportowego roku akademickiego 2019/2020 i świętowaniem obchodów 50-lecia działalności Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz okazją do podsumowania roku poprzedniego.

Gala Sportu Akademickiego
Zmarł Mariusz Kuźma
Medale na AMP w karate

Studentka UKW Akademickim Mistrzem Polski

W sobotę i niedzielę 13-14 kwietnia odbywały się w Pile Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo. W zawodach wzięło udział ponad 250 zawodników i zawodniczek z 46 Uczelni Wyższych z całej Polski. Z naszego Uniwersytetu bardzo dobrze wypadł Szymon Śmiegel, który zwyciężył w wadze do 60 kg zdobywając tytuł Mistrza Polski.

Sukcesy UKW na AMP w ergometrze wioślarskim

W dniach 13-14 kwietnia 2019 r. na obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Ergometrze Wioślarskim. Wystartowało w nich 532 studentów i studentek z 58 wyższych krajowych uczelni. Znakomicie spisali się reprezentanci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, zdobyli kilka medali, a drużyna kobieca wygrała klasyfikację drużynową!

BIURO KU AZS UKW NIECZYNNE

W dniach 21-28.01.2019 roku biuro KU AZS UKW będzie nieczynne.

Zapraszamy do rywalizacji w sportach indywidualnych

UWAGA!

Zapraszamy wszystkich studentów uprawiających indywidualne dyscypliny sportu takie jak:

aerobik sportowy, brydż, badminton, jeździectwo, judo, narciarstwo, snowboard, strzelectwo, szachy, szermierka, trójbój siłowy, wspinaczka, żeglarstwo,

do udziału i reprezentowania naszego klubu w Akademickich Mistrzostwach Polski w sezonie 2018/2019.

Więcej informacji na stronie: www.ampy.pl oraz w siedzibie klubu KU AZS UKW.