Newsy

Sukces zapaśniczek NA AMP

09 października 2015
czytaj całość

26 września w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Zapasach. Paulina Kontna (III rok W-F) i Kamila Pyżewska (II rok W-F), studentki UKW wywalczyły dwa srebrne medale.

 

czytaj całość…

Sukces UKW w AME w Wioślarstwie w Hanowerze

15 września 2015
czytaj całość

W sobotę, 12 września 2015 r. zakończyły się rozgrywane w Hanowerze IX Akademickie Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie. W mistrzostwach, w których wzięło udział blisko 600 zawodników z 18 krajów (w tym z 81 europejskich szkół wyższych) bardzo dobrze spisała się reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Złoto w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo

07 września 2015
czytaj całość

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i  Adrian Świczerewski zdobyli w Sochaczewie złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

czytaj całość…

Piłkarze UKW w półfinale AMP

24 czerwca 2015

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

czytaj całość…

Podium szczypiornistów na AMP

24 czerwca 2015

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

czytaj całość…

Judo: Mistrzostwo UKW

01 czerwca 2015
czytaj całość

29 maja 2015 roku w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej UKW, odbył się finał walk o Mistrzostwo naszego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczyw Judo.

czytaj całość…

KU AZS UKW
ul. Chodkiewicza 30 85-064 Bydgoszcz