Newsy

Złoto w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo

07 września 2015
czytaj całość

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i  Adrian Świczerewski zdobyli w Sochaczewie złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

czytaj całość…

Piłkarze UKW w półfinale AMP

24 czerwca 2015

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

Podium szczypiornistów na AMP

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

Judo: Mistrzostwo UKW

01 czerwca 2015

29 maja 2015 roku w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej UKW, odbył się finał walk o Mistrzostwo naszego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczyw Judo.

Półfinał AMP w koszykówce kobiet

21 maja 2015

W dniach 8-10 maja br w Poznaniu rozegrał się półfinał AMP w KOszykówce Kobiet. Organizatorem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego.W klasyfikacji końcowej nasz zespół uplasował się na VI miejsce.