AZS UKW

Newsy

Sukces naszych siatkarzy

Siatkarze z UKW (zajmując drugie miejsce w klasyfikacji) awansowali do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

UKW za podium na AMPiK

Reprezentacja UKW zajęła czwarte miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu. Na najwyższym stopniu podium stanęli gospodarze – studenci UMK.

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail:  ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10. 11. 2015 r.

Poszukiwanie wolontariusze
Sukces zapaśniczek NA AMP

Studentki i studenci UKW wystartują w AME w Wioślarstwie

Już od wielu dni na bydgoskiej Brdzie można obserwować pływające osady wioślarskie studentek i studentów UKW Bydgoszcz, którzy pod kierunkiem trenera Lecha Olszewskiego przygotowują się do startu w Akademickich Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie.

Piłkarze UKW w półfinale AMP

Reprezentacja UKW w Piłce Nożnej wywalczyła V miejsce w półfinale, który miał miejsce w Poznaniu w dniach 24-27 maja. Gospodarzem mistrzostw był Klub Uczelniany AZS Politechniki Poznańskiej.

Podium szczypiornistów na AMP

Piłkarze ręczni UKW Bydgoszcz zdobyli brązowy medal w klasyfikacji Uniwersytetów oraz VI miejsce w klasyfikacji generalnej podczas odbywającego się w Warszawie Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej 2015. W finale wzięło udział 16 zespołów.

UKW na Terenowej Masakrze

7 czerwca na ternie LPKiW w Myślęcinku odbył się bieg terenowy z przeszkodami „Terenowa Masakra”. W zawodach startowali również zawodnicy UKW.

Worek medali lekkoatletów UKW

Iga Baumgart, Katarzyna Tunewicz, Mikołaj Urbanowski, Dawid Krzyżan oraz Tomasz Kochanowski zdobyli siedem medali na AMP w LA, które odbyły się w dniach 22-23 maja.