Newsy

Jeździectwo: Podium AMPiK dla UKW

13 maja 2014

Reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zajęła drużynowo trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w jeździectwie, które odbyły się 10 maja w podbydgoskim Jarużynie.

czytaj całość…

Koszykówka: Studenci UKW na AMP

Od 8 do 11 maja w Poznaniu odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Poznaniu. W zawodach wzięły udział reprezentacje studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Sport: Podium dla ósemki w Budapeszcie

05 maja 2014

Na zaproszenie József Antall Knowledge Centre w Budapeszcie, w dniach 29.04.-02.05.2014 roku, przebywała w Budapeszcie nasza uniwersytecka ósemka wioślarska, której towarzyszył, tym razem, zespół muzyczny Instytutu Edukacji Muzycznej UKW.

AMP: Medale UKW na ergometrach

17 kwietnia 2014

W rozegranych w dniach 12-13.04.2014 w Centrum Sportu UMK w Toruniu Akademickich Mistrzostwach Polski w Ergometrze Wioślarskim startowało 550 studentek i studentów z prawie 50 uczelni z całego kraju. Bardzo dobrze zaprezentowali się wioślarki i wioślarze naszego Uniwersytetu.

AMP w pływaniu – wyniki

16 kwietnia 2014
czytaj całość

Poznań był gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbyły się 12 i 13 kwietnia. Nasi zawodnicy wrócili bez medali, ale mogą być zadowoleni z indywidualnych wyników.

UKW na Danube Regatta

14 kwietnia 2014

W dniu 1 maja w Budapeszcie odbędą się międzynarodowe akademickie regaty wioślarskie Danube Regatta, organizowane przez Antall Josef Knowledge Centre.

AMP w Piłce Siatkowej kobiet (półfinały)

11 kwietnia 2014

W dniu 3.04-6.04.2014 roku rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Kobiet - półfinał A. Organizatorem tych mistrzostw była Politechnika Gdańska. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz zajął VIII miejsce. Startowało 12 zespołów.