AZS UKW

Newsy

V miejsce w półfinałach AMP w Tenisie Stołowym

W dniach 20-21 marca w Poznaniu rozegrany został półfinał AMP w Tenisie Stołowym. Studentki UKW zajęły w tym turnieju piąte miejsce. Organizatorem był Uniwersytet Przyrodniczy.

Futsal: Studentki UKW zagrają w finale

Reprezentacja UKW w futsalu kobiet wywalczyła awans do finałów Akademickich Mistrzostw Polski. W turnieju półfinałowym strefy A nasze studentki sprawiły ogromną niespodziankę, zajmując drugie miejsce.

V miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Futsalu

Reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zajęła piąte miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu.

Gala Sportu AZS-u
Obóz zimowy AZS-u UKW

Szermierka: Sukcesy najmłodszych zawodników AZS-u

Zawodniczka KU AZS UKW, Oliwia Szabelska została mistrzynią Polski do lat 14.  w szermierce, wygrywając finałowy turniej 16 czerwca. To nie jej jedyny sukces, bo 7 czerwca okazała się w Europejskim Festiwalu Szermierki w Poznaniu.


Lekkoatletyka: UKW po starcie w AMP

Reprezentacja UKW wystartowała w Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w miniony weekend w Białymstoku. Nasi studenci mogą być zadowoleni ze swoich wyników. Na tych zawodach udało się wywalczyć 3 medale w typach uczelni.

Wioślarstwo: Medalowy weekend studentów UKW

Cztery medale na Akademickich Mistrzostwach Polski i brąz na mistrzostwach Europy – takim dorobkiem minionego weekendu mogą pochwalić się studenci UKW.