AZS UKW

Newsy

Sukcesy UKW w AMP w Wioślarstwie 2016

Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie w Bydgoszczy za nami. Były bardzo udane dla gospodarzy i organizatorów mistrzostw; Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Finały zakończyły się w piątek 03.06.2016 r., a wystartowało w nich 218 studentek i studentów z 21 krajowych wyższych uczelni.

Grad medali na AMPiK w Pływaniu

W dniu 20.04.2016 w na basenie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w pływaniu.

Drugie miejsce szczypiornistek na AMPiK

Studentki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zajęły drugie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w piłce ręcznej. Turniej został rozegrany po 30-letnie przerwie.

Mistrzostwa UKW w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn – wyniki

Iwona Łuszczek i Damian Jankowiak zwyciężyli w mistrzostwach UKW w tenisie stołowym, które rozegrano 19 i 20 kwietnia w Centrum Edukacji Kultury Fizycznej UKW.

Student UKW na podium w karate

Drugie miejsce w karate WKF wywalczył Mariusz Migdalski podczas corocznych Akademickich Mistrzostw Polski. Uplasowanie się na tej pozycji zapewniła mu wygrana w kategorii kumite indywidualne mężczyzn - 84 kg.

Podium na AMPiK w piłce nożnej

Reprezentanci UKW zajęli trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w piłce nożnej mężczyzn.

Grad medali na AMPiK w Pływaniu!

Reprezentanci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zdobyli dwanaście medali na Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu.

Reaktywacja AMPiK w Piłce Ręcznej Kobiet

26 kwietnia o godzinie 9:30 na hali sportowej CEKFIS przy ul. Sportowej 2 odbędą się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Piłce Ręcznej Kobiet.