AZS UKW

Newsy

Piłka ręczna: Szczypiorniści zagrają w finale AMP

Szczypiorniści AZS-u UKW zajęli czwarte miejsce w półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski i awansowali do półfinałów. Ich wyniku nie udało powtórzyć się naszym studentkom, które ukończyły zawody na siódmym miejscu.

Kickboxing, podnoszenie ciężarów: Udany weekend studentów UKW

Michał Polak zwyciężył w Akademickich Mistrzostwach Polski w kickboxingu, a Iwona Kępa – w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 63 kg.

Jeździectwo: Podium AMPiK dla UKW

Reprezentacja Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zajęła drużynowo trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w jeździectwie, które odbyły się 10 maja w podbydgoskim Jarużynie.

Koszykówka: Studenci UKW na AMP

Od 8 do 11 maja w Poznaniu odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w Poznaniu. W zawodach wzięły udział reprezentacje studentek i studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wioślarstwo: Drugie miejsce na regatach w Krakowie

Ósemka UKW Bydgoszcz zdobyła w Regatach 650-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego 2 miejsce.

Sport: Podium dla ósemki w Budapeszcie

Na zaproszenie József Antall Knowledge Centre w Budapeszcie, w dniach 29.04.-02.05.2014 roku, przebywała w Budapeszcie nasza uniwersytecka ósemka wioślarska, której towarzyszył, tym razem, zespół muzyczny Instytutu Edukacji Muzycznej UKW. 

AMP: Medale UKW na ergometrach

W rozegranych w dniach 12-13.04.2014 w Centrum Sportu UMK w Toruniu Akademickich Mistrzostwach Polski w Ergometrze Wioślarskim startowało 550 studentek i studentów z prawie 50 uczelni z całego kraju. Bardzo dobrze zaprezentowali się wioślarki i wioślarze naszego Uniwersytetu.

AMP w pływaniu – wyniki

AMP w Biegach Przełajowych - wyniki

Studenci UKW wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych, które odbyły się w dniach 4-5 kwietnia w Łodzi. Poniżej publikujemy wyniki.

UKW na Danube Regatta

W dniu 1 maja w Budapeszcie odbędą się międzynarodowe akademickie regaty wioślarskie Danube Regatta, organizowane przez Antall Josef Knowledge Centre. 

AMP w Piłce Siatkowej kobiet (półfinały)

W dniu 3.04-6.04.2014 roku rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Kobiet - półfinał A. Organizatorem tych mistrzostw była Politechnika Gdańska. Zespół AZS-u UKW Bydgoszcz zajął VIII miejsce. Startowało 12 zespołów.