Newsy

Nowy skład Zarządu KU AZS UKW

01 kwietnia 2014

W dniu 24.03.20014 o godz. 17.00 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego podczas, którego wybrano nowe władze związku.

czytaj całość…

Biegi przełajowe udane dla UKW

31 marca 2014

Trzy medale indywidualne oraz pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej – takim wynikiem UKW zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w biegach przełajowych, które odbyły się 25 marca na obiektach bydgoskiego Zawiszy.

czytaj całość…

Pływacy UKW najlepsi w regionie

26 marca 2014
czytaj całość

Wielkim sukcesem UKW zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w pływaniu. Studenci UKW zdecydowanie wygrali w klasyfikacji generalnej, a studentki zajęły trzecie miejsce.

czytaj całość…

Sukces naszych siatkarek

06 marca 2014
czytaj całość

Siatkarki reprezentujące Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zajęły pierwsze miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw. Ten sukces daje im przepustkę do finałów AMP.

czytaj całość…

Złoto dla judoków z ukw

07 września 2015
czytaj całość

Sukcesem zakończył się udział naszych studentów w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo w kategorii do lat 20 w Sochaczewie. Reprezentanci AZS UKW Bydgoszcz Kasandra Hanelt i  Adrian Świczerewski zdobyli złote medale pokonując zawodników reprezentujących 32 kluby z Polski oraz judoków z Włoch i Ukrainy.

czytaj całość…

KU AZS UKW
ul. Chodkiewicza 30 85-064 Bydgoszcz